Niedziela, 14 lipca 2024 r. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Ścinał wszystko na swojej drodze

W niedzielny wieczór około 19.30 w Kcyni na ulicy Szubińskiej doszło do kolizji samochodu osobowego Audi A3. Jadący w kierunku miasta samochód przez około 150 metrów ścinał wszystko co stało na jego drodze. Pierwsze zniszczenia odnotowaliśmy na wysepce, gdzie ścięte zostały znaki drogowe. Później ślady auta zaprowadziły nas i pewnie policjantów do przydrożnego rowu i na chodnik, gdzie po drodze także zniszczone zostały stojące znaki i kosz na śmieci. Przed uderzeniem w słup energetyczny prawdopodobnie kierowcę uratował rów, do którego wjechało auto.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że kierujący pojazdem jechał ” na podwójnym gazie”. Jak bywa w takich przypadkach kierujący pojazdem z tej opresji wyszedł bez szwanku. Na szczęście w tej chwili nikt nie poruszał się chodnikiem. W tej całej sytuacji możemy się cieszyć, że kolizja wydarzyła się przed wjazdem do miasta.

Okoliczności zdarzenia na miejscu wyjaśniali policjanci z Komisariatu Policji w Kcyni oraz pracowali strażacy z miejscowej jednostki straży pożarnej.

tekst i fot. Robert Koniec

--> wstecz