Wtorek, 05 grudnia 2023 r. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Spłonęło im mieszkanie w Szubinie. Przyjaciele zorganizowali zrzutkę na remont. Też możesz pomóc.

Naszemu przyjacielowi spłonęło mieszkanie.

Dopiero co udało im się skończyć remont w styczniu, a teraz taka tragedia!

Maciej wraz z żoną oraz dwójką dzieci stracili dach nad głową, akurat przed świętami…– piszą przyjaciele młodych mieszkańców Szubina na portalu Zrzutka.pl Mieszkańcy naszej gminy mogą znać pana Macieja, jeździ autobusem, wozi szkolne dzieci.

Niestety czasu się nie cofnie, mieszkanie oraz wszystko co w nim zostało już nie wróci do pierwotnego stanu ale my, jako przyjaciele, rodzina oraz bliscy chcemy pomóc im odzyskać swój kąt, swoje miejsce w którym czują się najlepiej.

Zorganizowaliśmy tą zbiórkę ponieważ potrzebujemy wsparcia finansowego aby wyremontować to mieszkanie, jeśli znajdą się osoby z naszego miasta które mają ostatki po remontach, cokolwiek co się jeszcze przyda do użytku, chętnie przyjmiemy każdą pomoc.

W tej chwili liczy się wszystko, mamy nadzieję, że uzbieramy całą sumę w krótkim czasie aby ta rodzina mogła wrócić do domu.

https://zrzutka.pl/u2u5zf?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR3NQpgvFA7K7A9hcfnlrQHSab7TG4zgGJ5lcJ26FUSEaI7bvv-kpR3jVzw

--> wstecz