Wtorek, 05 marca 2024 r. Imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii

Spotkanie informacyjne w sprawie pracy w Policji w nakielskim Urzędzie Pracy

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią zorganizowano spotkanie informacyjne w sprawie służby w Policji. Osoby zainteresowane pracą w mundurze uzyskały wiele informacji na temat procedury rekrutacyjnej i nie tylko.

W ramach promocji zawodu policjanta, wczoraj (29.03.23), w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią, przedstawiciele nakielskiej komendy Policji przeprowadzili spotkanie z osobami poszukującymi pracy.
Prowadzący omówili proces rekrutacji, przez który przechodzi policjant przed wcieleniem do służby. Przedstawili profil kandydata oraz wskazali, jakie dokumenty należy złożyć, by rozpocząć starania o wcielenie.
Zaprezentowano również film, przedstawiający wybrane aspekty policyjnej służby, a osobom zainteresowanym wstąpieniem do Policji indywidualne udzielano wskazówek i odpowiadano na pytania w sprawie procedury rekrutacyjnej.
Przedsięwzięcie zorganizowano przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Nakle nad Notecią.  
Osoby zainteresowane wstąpieniem do służby zgłaszać się mogą do Zespołu Kard i Szkolenia nakielskiej komendy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30. Kontaktować można się również telefonicznie pod numerem 47 75 29 206. Zachęcamy też do zapoznania się z informacjami opublikowanymi na stronie internetowej: https://kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb/zostan-kims-wyjatkowym/75826,ZOSTAN-KIMS-WYJATKOWYM.html


kom. Justyna Andrzejewska
Oficer prasowy
KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz