Wtorek, 05 marca 2024 r. Imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii

Stoję dziś- zaśpiewali wolontariusze ŚDM

W Niedzielę Palmową 20 marca nasi parafianie po raz pierwszy mogli usłyszeć Hymn ŚDM, czy utwór Stoję dziś w wykonaniu naszych wolontariuszy przy akompaniamencie ks. Marka, grającego na klawiszach i Mateusza Białczyka- naszego basisty.  To był pierwszy występ 40-sto osobowej grupy Wolontariuszy ŚDM z naszej Fary. Właśnie wtedy ujawniło się wiele talentów wokalnych u młodych ludzi obecnych w naszej wspólnocie.  To właśnie ten występ stał się inspiracją do wielkiej przygody CHWALENIA PANA BOGA- w muzyce i śpiewie, we wspólnocie!

Nic nie planowaliśmy- ten występ to w pełni dzieło samego Pana Boga! To On jest zawsze obecny w naszej wspólnocie, my tylko pozwalamy mu działać. Bracie, Siostro! Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji posłuchać wykonania utworu Stoję dziś to masz ją właśnie teraz. Odtwórz, odsłuchaj pierwszy wspólny występ Wolontariuszy ŚDM z Fary.

Tak rozpoczęliśmy przygodę chwalenia Pana Boga i nie planujemy jej kończyć. Dlaczego? Bo od planowania w naszej wspólnocie mamy Boga- ufając Jemu rozwijamy się coraz bardziej!

źródło: fara-kcynia.pl

 

--> wstecz