Środa, 29 maja 2024 r. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

Stwórz z LGD swój biznesplan

Masz pomysł na biznes? Interesuje Cię dotacja na uruchomienie działalności gospodarczej? Napisz samodzielnie biznesplan przedsięwzięcia, stwórz projekt i skorzystaj ze środków unijnych będących w dyspozycji Partnerstwa dla Krajny i Pałuk!

Zamień swój pomysł w projekt, który będzie mógł zostać dofinansowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Obowiązkowym załącznikiem do wniosku o przyznanie pomocy, składanym w odpowiedzi na konkurs dotyczący podejmowania działalności gospodarczej, jest m.in. biznesplan. Określa się w nim wizję rozwoju przedsiębiorstwa, a za jego pomocą sprawdza czy planowane przedsięwzięcie ma szansę powodzenia.

Stałymi elementami biznesplanu są m.in. oferta firmy, analiza rynku i konkurencji, strategia marketingowa, a także plan finansowy.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, przyjdź na bezpłatne dwudniowe warsztaty na temat reguł i zasad budowania projektów oraz zarządzania nimi ze szczególnym uwzględnieniem pisania biznesplanu!

Warsztaty adresowane są wyłącznie dla potencjalnych Wnioskodawców, tj. osób fizycznych, zamieszkujących na obszarze powiatu nakielskiego, planujących założyć firmę przy wsparciu środków unijnych, którymi dysponuje Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” (LGD). W warsztatach nie mogą uczestniczyć przedstawiciele firm konsultingowych, doradczych oraz osoby wskazywane przez Wnioskodawców jako osoby do kontaktu.

Termin warsztatów: I dzień – 11.01.2019 r.; II dzień – 18.01.2019 r.

Początek o godz. 15:30. Czas trwania: 4 – 5 godz.

Miejsce warsztatów: biuro Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, ul. Powstańców Wielkopolskich 6 w Nakle nad Notecią.

Na zajęcia, z uwagi na ich formę (warsztaty), zakwalifikowanych zostanie 10 osób. O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń! Warunkiem udziału i ukończenia warsztatów jest uczestniczenie w 2 dniach zajęć.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10.01.2019 r. (czwartek) lub do wyczerpania limitu miejsc pod nr telefonu: 52 524 64 34 lub 607 822 019, lub e-mail pod adresem: biuro@rlks.naklo.pl.

UWAGA! Udział w warsztatach nie uprawnia do uzyskania punktów w ramach kryterium „Doradztwo Biura LGD”, a służy nabyciu praktycznych umiejętności sporządzania dokumentacji projektowej.

Autor: Monika Żydek

--> wstecz