TIR z burakami wywrócił się na rondzie
6 listopada 2016 roku około godz. 21:00 na rondzie przy ul. Nowej w Nakle nad Notecią przewróciła się ciężarówka z burakami cukrowymi. Prawdopodobnie samochód ciężarowy marki Man wjechał zbyt szybko na rondo doprowadzając do przemieszczenia się ładunku w efekcie czego samochód się przewrócił rozsypując buraki na ul. Nową. Na szczęście kierowcy nic się nie stało. Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią i Policja. Obecnie organizowany jest transport zastępczy, na który zostaną załadowane buraki.
tekst i zdjęcia: Zbigniew Kubisz/www.kurier-nakielski.pl





















