Niedziela, 14 lipca 2024 r. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Trzech poszukiwanych zatrzymanych

W ciągu jednego dnia policjanci powiatu nakielskiego zatrzymali trzy osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości za czyny z przeszłości. Teraz poszukiwani najbliższe miesiące spędzą w zakładzie karnym.

Wczoraj (03.07.24 r.) policjanci z naszego powiatu zatrzymali 3 osoby skazane przez sąd, na kary pozbawienia wolności.

Kryminalni z Szubina ustalili, że pierwszy z poszukiwanych 37-latek, uchylający się od obowiązku odbycia kary pozbawienia wolności, który jest ścigany listem gończym, ukrywa się w jednej z miejscowości na terenie powiatu mogileńskiego. Mężczyzna nie krył zdziwienia, gdyż nie spodziewał się, że policjanci znajdą go w innym powiecie. Zgodnie z nakazem sądu prawie rok spędzi on w zakładzie karnym.

Kolejny z poszukiwanych, 46–latek, został zatrzymany przez nakielskich mundurowych na terenie Nakła nad Notecią. Zgodnie z nakazem doprowadzenia, wydanym przez sąd, w zakładzie karnym spędzi najbliższe dwa miesiące.

Ostatniego z poszukiwanych (55-latka) kcyńscy „patrolowcy” zatrzymali na terenie Kcyni. Mężczyzna ten, po uiszczeniu grzywny nakazanej przez sąd w kwocie 2 500 zł, został zwolniony i nie trafi za więzienne mury.

Dwoje zatrzymanych zostało już doprowadzonych do placówki penitencjarnej.

st. sierż. Kamil Smoliński p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz