Wtorek, 05 marca 2024 r. Imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii

Turniej gry Fifa 2015 roztrzygnięty

W sobotę 12 grudnia w siedzibie Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni odbył się turniej gry Fifa 15. Podobnie jak w roku ubiegłym GCKiB zaprosiło wszystkich miłośników gry do rywalizacji o miano najlepszego gracza gry Fifa 15. Graczy podzielono na dwie kategorie wiekowe : do lat 12 i od lat 13. W młodszej kategorii wiekowej zmagało się 16 graczy. Gra odbywała się systemem do dwóch przegranych, co pozwalało nawet przy pierwszym przegranym meczu walczyć o zajęcie drugiego miejsca w klasyfikacji ogólnej. Zmagania były bardzo emocjonujące, a najlepszym graczem w tej kategorii okazał się Jakub Stegienta. Ostateczna klasyfikacja :

1. Jakub Stegienta ( Kcynia )
2. Adrian Tobys ( Grocholin )
3. Krzysztof Rybak ( Kcynia)

Nie mniejsze emocje co w młodszej kategorii wiekowej towarzyszyły zmaganiom starszych graczy. W kategorii powyżej 13 roku życia udział wzięło 28 graczy. W tej kategorii zastosowano rozgrywki pucharowe tj. przegrany mecz eliminował z dalszej gry. Bezkonkurencyjny w tej kategorio okazał się Adam Prusak z Kcyni, natomiast pierwsza trójka prezentowała się następująco :

1. Adam Prusak ( Kcynia )
2. Stanisław Dąbrowski ( Kcynia )
3. Oskar Frydrych ( Kcynia )

Sędzią zawodów był Pan Fabian Teofil,któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju, zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy i już teraz zapraszamy wszystkich na kolejne imprezy organizowane przez GCKiB w Kcyni.

materiał: GCKiB w Kcyni

--> wstecz