Środa, 24 lipca 2024 r. Imieniny Kingi, Krystyna, Michaliny

„Twój rytm na Krajnie i Pałukach” często słuchanym Radiem w Kcyni

Każdy z nas słucha radia. Każdy z nas ma swoją ulubioną rozgłośnię radiową. Najczęściej słuchanymi są duże, ogólnopolskie media radiowe. Mimo ogromnej konkurencji stacji radiowych w naszych domach, zakładach pracy, czy samochodach coraz częściej słuchamy regionalnych rozgłośni. W Kcyni nie ma radia, ale mieszkańcy naszej gminy coraz chętniej słuchają Radia Nakło.

Według wyników badań Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji nakielska rozgłośnia osiągnęła 1,7% udziału w czasie słuchania programów radiowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w IV kwartale 2014 roku. Zasięg dziennych programów w tym samym czasie w naszym województwie dla Radia Nakło uplasował się na 2,7%, co jest wynikiem lepszym od takich rozgłośni jak Radio Plus Bydgoszcz, radio Żnin FM, Radio RMF MAX, radio RMF Clasic, czy Radio Wawa.

Radio Nakło ma bardzo dużą ilość słuchaczy z Gminy Kcynia, potwierdzają radiowcy. Do redakcji Radia dzwonią mieszkańcy naszej gminy z życzeniami i pozdrowieniami dla najbliższych. Z terenu naszej gminy relacjonowane są różne wydarzenia, publikowanie są wiadomości dotyczące naszej gminy. W Kcyni mieszka także reporter nakielskiego Radia Dariusz Korbal, który z mikrofonem bardzo często pojawia się wśród naszych mieszkańców.

Cieszymy się, że „Twój rytm na Krajnie i Pałukach” cieszy się coraz większą słuchalnością w naszej gminie. Życzymy całemu zespołowi radiowców dalszego rozwoju i tworzenia Radia, które będzie ulubionym Radiem regionalnym na Krajnie i Pałukach.

Tekst. Robert Koniec

Grafika. Radio Nakło 107,5 fm

--> wstecz