Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Voucher i karnety do wygrania w konkursie na nazwę statku

Powiat nakielski ogłosił konkurs na nową nazwę statku wycieczkowego dotychczas zwanego „Zgłowiędą”. Do wygrania voucher o wartości 500 zł oraz karnety. Udział w konkursie jest dobrowolny, bezpłatny i skierowany do osób, które w dniu ogłoszenia konkursu ukończyły 16. rok życia. Każdy Autor może zgłosić na konkurs maksymalnie jedną propozycję nazwy statku wycieczkowego wraz z opisem idei prezentowanego pomysłu.

Prace konkursowe należy przesłać na adres e-mail: lukasz.bzdawka@powiat-nakielski.pl (w temacie wpisując: „Konkurs na nazwę statku”) bądź pocztą lub przekazać osobiście na adres: Starostwo Powiatowe, ul. Dąbrowskiego 54 (III piętro, pok. 34), 89-100 Nakło nad Notecią od dnia publikacji ogłoszenia o konkursie do 30 września 2015 r. (z dopiskiem: „Konkurs na nazwę statku”).  W przekazanym zgłoszeniu uczestnika muszą znajdować się dane kontaktowe: imię, nazwisko, adres, telefon, adres e-mail. Więcej szczegółów w regulaminie konkursu (patrz załączniki).

Po zakończeniu pierwszej fazy konkursu (30.09.2015 r.), Organizator przeprowadzi głosowanie internetowe poprzez stronę www.powiat-nakielski.pl, w wyniku którego wyłoniony zostanie zwycięzca konkursu.  Głosowanie odbywać się będzie w terminie od 5-23 października br.

Ogłoszenie wyników nastąpi 26 października br.

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody!!!

1) za zajęcie I miejsca Uczestnik otrzyma Voucher 500 zł;

2) za zajęcie II miejsca – karnet na basen i siłownię NAQUARIUS, o wartości 200 zł;

3) za zajęcie III miejsca  – karnet do wykorzystania w wypożyczalni sprzętu na Przystani Powiat Nakielski o wartości 100 zł.

Przystąpienie do konkursu oznacza zapoznanie się z regulaminem i akceptację jego warunków.

materiał: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

--> wstecz