Środa, 29 maja 2024 r. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

W podziękowaniu za służbę w czasie epidemii myjnia BREKO przekazała vouchery

Okres epidemii dla wielu grup zawodowych to czas intensywnej pracy. W naszym mieście miałem przyjemność zapoczątkować akcje banerową, której celem było podziękowanie służbom medycznym, strażakom, policjantom, sprzedawcom, kierowcom, kurierom i wielu innym pracującym osobom. Do  akcji ogłoszonej na facebooku szybko zaczęli się przyłączać mieszkańcy Kcyni, w późniejszym czasie dołączyły także sołectwa Gminy Kcynia. Barierki w okolicach ronda zdobią banery wykonane przez osoby chętne, do wyrażenia swoich podziękowań w artystyczny sposób.

Okazuje się, że nasza akcja zainspirowała do działania właściciela kcyńskiej myjni samochodowej Pana Ryszarda Puławskiego. Mimo bardzo złego okresu prowadzenia działalności gospodarczej przy ulicy Witosa w Kcyni w okresie epidemii mieszkaniec Kcyni postanowił wesprzeć tym, co może służby z pierwszej linii frontu.

Firma BREKO ufundowała vouchery dla służb, które w okresie epidemii pracują dla nas na wysokich obrotach. W poniedziałek do rąk ratowników medycznych z Kcyni, strażaków OSP i pracowników Naszej Przychodni w Kcyni trafiły specjalne karty magnetyczne z impulsami do wykorzystania do mycia pojazdów.

To bardzo skromne podziękowania z mojej strony za trud i służbę w tym ciężkim dla nasz wszystkich okresie. Cieszę się, że mogę dać coś od siebie i mam nadzieję, że tak jak do mojego działania zainspirowała mnie akcja pana Roberta z banerami, tak może mój pomysł zachęci innych przedsiębiorców do podjęcia działań mających na celu danie wsparcia wszystkim, którzy na to zasługują– podsumował właściciel myjni w Kcyni Ryszard Puławski.

Niestety mimo szczerych chęci nie było możliwości przekazania vouchera kcyńskiej policji. Wszelkie przepisy uniemożliwiają odbiór podobnych podziękowań przez policję, dlatego składamy słowne podziękowania na ręce Komendanta Komisariatu w Kcyni dla wszystkich policjantów za służbę w czasie epidemii koronawirusa.

Partnerem medialnym wydarzenia jest portal kcynia.info

tekst i fot.Robert Koniec

 

--> wstecz