Wtorek, 05 marca 2024 r. Imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii

Waldemar Berka kolejny raz w programie Roberta Janowskiego

Wielokrotnie udowodnił, że posiada ogromną wiedzę muzyczną. Potrafi rozpoznać utwór nawet po jednej nutce. Mieszkaniec Kcyni Waldemar Berka kolejny raz był gościem Roberta Janowskiego w programie „Jaka to melodia”. W poniedziałek w telewizyjnej jedynce oglądaliśmy zmagania Pana Waldemara.
Odcinek był pełen emocji. Praktycznie wszystkie piosenki były odgadywane po jednej a nawet czasem po pół zagranej nutki. Odgadywanie piosenek było przeplatane występami gwiazd, których w tym odcinku było co nie miara. Wystąpili miedzy innymi dobrze znania kcyńskiej publiczności Alicja Majewska z Włodzimierzem Korczem, Michał Bajor, któremu również towarzyszył maestro Korcz. W programie wystąpiły także grupy  De Moono oraz Enej.
Pan Waldek przyzwyczaił nas do tego, że swoją wiedzę wykorzystuje w programie z bardzo dobrym skutkiem. Doszedł do finału odgadując 5 z 7 finałowych piosenek. Panu Waldkowi serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą promocję Kcyni. Informujemy, że powtórka programu z udziałem mieszkańca Kcyni będzie 15 grudnia o godzinie 7.30 w TVP1.
tekst. Robert Koniec
fot. arch. prywatne Waldemara Berki
 
--> wstecz