Niedziela, 21 kwietnia 2024 r. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Warto postawić na zdrowe nawyki

Wiele osób zmaga się z problemami zdrowotnymi związanymi z nadwagą. Często wiąże się ona z brakiem kondycji, problemami z krążeniem oraz organami wewnętrznymi. Powodem nadwagi jest siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej oraz trzymanie się niezdrowej diety. Ciężko przy braku czasu pogodzić ze sobą aktywność fizyczną oraz przygotowywanie zdrowych posiłków w domu. Nasza firma cateringowa pomaga w rozwiązaniu tego problemu i dostarcza w pełni zdrowego jedzenia, które nie wymaga poświęcania czasu na przygotowywanie.

Czemu catering dietetyczny ułatwia zdrowe życie?

Zadbaliśmy o to, by każdy mógł w jak najwygodniejszy sposób przejść na zdrowy styl życia. Każdego dnia dostarczamy gotowych do spożycia posiłków, przygotowywanych zgodnie z wszystkimi wymaganiami dotyczącymi zdrowego żywienia. Dania na cały dzień dostarczamy w jednej paczce, by umożliwić każdemu samodzielne dopasowanie godzin ich spożywania. Nasz catering dietetyczny korzysta z opakowań, które umożliwiają wygodne przenoszenie i przechowywanie jedzenia. Dzięki temu można zabrać ze sobą dowolną potrawę, by zjeść ją w pracy, czy też po treningu. Dania przeznaczone do jedzenia na ciepło wystarczy podgrzać w mikrofalówce. Do tego celu nie trzeba wykorzystywać dodatkowych naczyń, ponieważ wykorzystywane przez nas pojemniki są dostosowane do podgrzewania jedzenia. Zjedzenie ciepłego posiłku regeneracyjnego podczas przerwy w pracy jest przez to wyjątkowo proste i wygodne. Decydując się na korzystanie z naszej oferty, zaoszczędzić można mnóstwo czasu. Wystarczy wybrać opcję zaspokajającą pełne zapotrzebowanie kaloryczne, by nie było potrzeby przygotowywania żadnych posiłków ani przekąsek.

Do czego może służyć dieta pudełkowa?

Przygotowaliśmy szereg rozwiązań, które umożliwiają zdrowe odżywianie się i realizację różnych celów z pomocą diety. W ramach rozwiązań uniwersalnych zaproponować możemy dietę Balance, która skupia się na dostarczaniu odpowiednio zbilansowanych posiłków. Dieta ta umożliwia dostosowanie menu do wymagań związanych z konkretnymi wykluczeniami pokarmowymi, dzięki czemu każdy może dopasować ją odpowiednio do swojego stanu zdrowia lub osobistych przekonań. Dla osób, które chcą zrealizować konkretne założenia, przygotowaliśmy diety z dokładnie dostosowanymi wartościami odżywczymi. Dieta sport powstała z myślą o wszystkich osobach prowadzących aktywny styl życia i chcących poprawić swoje osiągnięcia. Zawiera ona większą ilość białka, będącego budulcem mięśni, oraz wartościowych węglowodanów, które dostarczają energii na długie i wyczerpujące treningi. Zadbaliśmy o to, by dostarczała również odpowiednio zwiększonej ilości witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy, proponujemy dietę Slim Fit. Opiera się ona na deficycie kalorycznym połączonym z odpowiednim doborem składników. Unikamy w niej wszystkich produktów, które mogą powodować odkładanie się tkanki tłuszczowej. Mimo ograniczonej podaży kalorycznej zapewniamy syte posiłki, pomiędzy którymi nie pojawia się uczucie głodu. Zdecydowanie ułatwia to utrzymanie diety.

Czemu nasz catering jest zdrowy?

Wszystkie oferowane przez nas posiłki przygotowujemy ze świeżych, naturalnych produktów. Korzystamy z metod obróbki, które nie pozbawiają ich najważniejszych wartości. Za przygotowanie wszystkich dań odpowiadają doświadczeni kucharze. Każda dieta pudełkowa została opracowana przez doświadczonego dietetyka, który zadbał o odpowiednie zbilansowanie wartości odżywczych. Dzięki temu zawsze jest pewność, że organizm otrzyma odpowiednią ilość makroelementów, witamin i minerałów. Nasze posiłki są też wolne od wszelkich sztucznych dodatków, które mogą mieć zły wpływ na organizm. Z tego też powodu nie korzystamy z konserwantów i wzmacniaczy smaku. Nasze potrawy opierają się na naturalnych przyprawach, które mają bardzo pozytywny wpływ na pracę układu trawiennego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dobrania diety, która pozwoli na prowadzenie zdrowego stylu życia. 

PromoLoveCatering

Zapraszamy również:
https://cateringzpasja.pl/rabaty-love-catering/
https://abc-catering.pl/kody-rabatowe-love-catering/

– Materiał partnera

--> wstecz