Sobota, 22 czerwca 2024 r. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wesprzyj zrzutkę dla młodego kolarza z Kcyni. Kacper Gieryk potrzebuje naszego wsparcia!

Młodego kolarza z Kcyni Kacpra Gieryka nie trzeba już nikomu przedstawiać. Utalentowany sportowiec od najmłodszych lat jest wspierany przede wszystkim przez rodziców, a jego trenerem i mentorem po kolarskiej ścieżce jest były kolarz Rometu Bydgoszcz , ojciec Sławomir Gieryk.

19 letni Kacper jest już tegorocznym Mistrzem Polski w jeździe indywidualnej na czas, nieustannie trenuje w różnych klubach. Niestety wsparcie mentalne jest równie ważne jak te finansowe, o które na portalu pomagam.pl mama młodego kolarza założyła specjalną zrzutkę i prosi o wsparcie.

jestem przekonany, że wiele razy będziemy mogli podziwiać tego utalentowanego Polaka pochodzącego z Kcyni. Przyłączamy się do prośmy rodziców o wsparcie, każde 10 złotych się liczy, wiemy, że Kacper nam to wynagrodzi podczas różnych wyścigów naszymi emocjami.

Mama Pani Dorota Gieryk pisze:

Witam jestem mamą Kacpra utalentowanego sportowca..w Tym roku Mistrza Polski w jeździe indywidualnej na czas..Kacper dla wielu z nas którzy znają jego historię jest zwycięstwa od dawna..kiedyś ktoś mi powiedział..On ma tu coś do zrobienia a Ty musisz mu pomóc..więc pomagamy Zwracam się do Was z prośbą młody ma silny motor wyniki najlepsze na świecie ale stoi w miejscu..potrzebuje wizyty w tunelu aerodynamicznym aby przeskoczyć próg i zacząć dorównywać lub i przewyższać światowe talenty kolarstwa w PL jest ciężko coś osiągnąć jako rodzicie dajemy całych siebie..już nie pamiętam kiedy byliśmy chociaż jeden dzień tak po prostu gdzieś razem..wciąż potrzebna jest kasa ..odżywki rower buty lekarz badania w ciągłym biegu i praca..teraz potrzebujemy tylko i aż 6000 tys zł na tunel ..wierzymy w siłę kolarskiej braci ..każda złotówka zbliży nas do celu a nawet i zwycięstwa liczymy na Was 

Wesprzyj młodego kolarza. Oto link do zrzutki https://pomagam.pl/nprewc?utm_source=Facebook&utm_medium=catalog-ad&utm_campaign=nprewc&fbclid=IwAR2bzmijNT2I0rdlup16QK5qmKqN4OlikRiSDIIPYCe-qNOu8OxORl3hrX8

--> wstecz