Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. Imieniny Bernarda, Biruty, Erwina

WITAMY w nowej odsłonie kcynia.INFO

Z wielką radością witamy Państwa na nowej stronie portalu informacyjnego www.kcynia.info

Po dziesięciu latach naszej działalności przyszedł czas na rekonstrukcję portalu. Nowa odsłona INFO ma być jeszcze bardziej interesującym miejscem w sieci. Kcynia.info jest teraz Twoim Centrum Informacji. Z naszej strony dowiesz się o najważniejszych wydarzeniach, które miały miejsce w naszej gminie oraz powiecie.

Nowy portal został zaprojektowany tak, aby w bardzo łatwy sposób wejść na wszystkie kcyńskie strony internetowe. Twoje Centrum Informacji skupia wszystkie linki i najważniejsze adresy instytucji działających na terenie Gminy Kcynia.

Twoje Centrum Informacji jest medium otwartym na wszystkie środowiska, które chciałyby informacje o swojej działalności przekazywać szerokiemu gronu odbiorców. Od wielu lat przesyłacie nam Państwo relacje z wydarzeń, w których braliście udział lub byliście ich organizatorami.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby publikować swoje informacje na naszym portalu do współpracy. Na Państwa listy czekamy pod adresem kontakt@kcynia.info

Nowa odsłona INFO jest także znakomitą okazją do podziękowań, które kierujemy do Państwa. Portal www.kcynia.info jest portalem, który jest liderem portali niepublicznych. Zawsze z wielką radością pracowaliśmy dla naszych czytelników. Kcynia.info był pierwszym portalem, który funkcjonował w sieci. Zrobiliśmy dla Państwa tysiące zdjęć, przekazaliśmy ogromną ilość informacji. Dziś w sieci funkcjonuje kilka mediów elektronicznych, ale tylko MY jesteśmy z Kcyni. Tylko MY za pośrednictwem TELEWIZJI INTERNETOWEJ przekazujemy Państwu relacje filmowe z wielu okolicznościowych uroczystości. W dobie konkurencji mediów kierujemy się rzetelnością w przekazie informacji. Zawsze pamiętamy, aby w relacjach ze zdarzeń losowych nie urazić osób poszkodowanych, bądź dotkniętych życiową tragedią.

Współpracujemy z portalem Urzędu Miejskiego w Kcyni, kurierem-nakielskim i szubińskim portalem itvszubin. Nawiązaliśmy współpracę z Radiem Nakło. NOWE INFO tworzyć będzie nową jakość mediów i mamy nadzieję, że uda nam się rozwinąć jeszcze większą współpracę z naszymi czytelnikami, którzy jednocześnie są twórcami naszego portalu.

Robert Koniec

--> wstecz