Środa, 29 maja 2024 r. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

Wprowadzenie Zastępcy Komendanta szubińskiego komisariatu

Od dzisiaj (01.04.19) Komisariat Policji w Szubinie ma nowego zastępcę komendanta. Stanowisko to objął kom. Michał Wawrzyniak, dotychczas służący w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Szubinie zostało dzisiaj (01.04.19) powierzone kom. Michałowi Wawrzyniak. Nowego zastępcę komendanta, podczas uroczystej zbiórki, wprowadził p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią, mł. insp. Krzysztof Zawołański.

Komisarz Wawrzyniak ma 36 lat i jest mieszkańcem Bydgoszczy. Przez większość swojej kariery zawodowej związany jest z pionem kryminalnym. Pracę w policji rozpoczął w 2002 roku w Oddziale Prewencji Policji w Warszawie. Następnie związał się z pionem prewencji nieistniejącego już Komisariatu Policji Bydgoszcz Bartodzieje. W kwietniu 2007 roku został referentem sekcji kryminalnej tegoż komisariatu, skąd przeszedł do dalszego pełnienia służby w Komisariacie Policji Bydgoszcz Śródmieście.

W lutym 2010 roku rozpoczął służbę w Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, gdzie pracował do wczoraj (31.03.19).

W szubińskim komisariacie kom. Michał Wawrzyniak nadzorować będzie pion kryminalny.

 

podkom. Justyna Andrzejewska

Oficer prasowy

KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz