Wtorek, 05 marca 2024 r. Imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii

Wspaniały Festyn w Dziewierzewie mimo deszczowej aury!

Burza i silnie padający deszcz nie odstraszyły mieszkańców Dziewierzewa przed wspaniałą zabawą! Wprawdzie rozpoczęła się ona z 1,5 godzinnym opóźnieniem z uwagi na ulewę, ale była bardzo udana. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Sołtys i Rada Sołecka Dziewierzewa, Zespół Szkół w Dziewierzewie, Stowarzyszenie „Razem dla Dziewierzewa” oraz OSP w Dziewierzewie. Program „Festynu wakacyjno-odpustowego” pełen był atrakcji dla najmłodszych oraz dla starszych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Odbył się turniej strzelecki, pokazy i przejażdżki motocyklami. Na najmłodszych czekały liczne konkursy, dmuchane miasteczko, popcorn i lody, klaun, malowanie buziek. Imprezie wspaniale przewodziła niezastąpiona p. Dorota Czerwińska, której należą się ogromne brawa za konferansjerkę, prowadzenie konkursów i zachęcanie mieszkańców do zabawy.

Mieszkańcy Dziewierzewa pokazali, że potrafią się bawić! W konkurencjach takich jak przeciąganie liny, brały udział całe rodziny. Niezwykle widowiskowy przebieg miało przeciąganie liną samochodu na czas.

W czasie festynu odbywała się loteria fantowa z cennymi nagrodami. Oczywiście nie zabrakło stoisk kulinarnych, smacznych potraw z grilla, wspaniałego ciasta i bardzo dobrej kawy.

Mieszkańcom Dziewierzewa z Panią Sołtys i Radą Sołecką na czele, serdecznie gratulujemy pomysłu, realizacji oraz zaangażowania.

tekst i zdjęcia: Ewa Hałas UM w Kcyni

--> wstecz