Sobota, 25 maja 2024 r. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Wspieramy akcję „Pomóż Monice wygrać walkę o życie!”

– Choroba zmieniła mój system wartości. Dziś dziękuję Bogu za każdy dzień oraz proszę go o powrót do domu, gdzie czekać będą na mnie moje dzieci oraz mąż. Teraz wiem, jakim skarbem jest codzienne, normalne życie – opowiada chora na ostrą białaczkę limfoblastyczną Monika Białecka z Damasławka.

Monika jest kochającą mamą, która ogromnie tęskni za dwójką swoich pociech: 8-letnim Szymonem oraz 6-letnią Marysią. Również nieśmiało marzy o wycieczce z rodziną w polskie góry, których dotychczas nigdy  jeszcze nie widziała. W wyniku przerażającej diagnozy Monika przebywa obecnie w szpitalnej izolatce, heroicznie zmagając się ze skutkami chemioterapii, która ma za zadanie zaleczyć chorobę. Natomiast jedyną szansą dla Moniki na zupełny powrót do zdrowia i spełnienie marzeń jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego.

Pomóż Monice i innym pacjentom walczącym z nowotworem krwi wygrać walkę o życie! Wystarczy pomóc, informując najbliższych oraz zarejestrować się podczas planowanej akcji!  (red)

Fot.  Archiwum

REJESTRACJA:

Data: 7 lutego 2016 r.

Godzina: 10.00 – 16.00

Miejsce: Zespół Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów

Adres: ul. Słoneczna 4, Damasławek

 

 MBD 001 Bartłomiej Cisek Baner_2x1

list damasławek

 

 

 

--> wstecz