Wtorek, 17 marca 2026 r. Imieniny Reginy, Patryka, Zdyszka

Krecik81 wygrał bilety na koncert

Bracia Waglewscy, Piotr „Emade” oraz Bartosz „Fisz”, zapowiedzieli nowy, dziesiąty album w październiku. „Drony”, jak sami zapowiadają, mają traktować „o poszukiwaniu ducha w świecie dronów, telefonów, komputerów i rozpędzonych samochodów”. Ich ostatnia płyta „Mamut” została uznana za „głos pokolenia” i w rankingu dziennikarzy wybrano ją najlepszą płytą 2014 roku. Jak będzie tym razem? Chociaż od piętnastu lat stale eksperymentują z elektroniką i hip hopem, jednego możemy być pewni: że jubileuszowy album z pewnością nie rozczaruje i będzie jak zawsze na najwyższym poziomie.
Jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienie i poetyckie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak, by wszystkie ich produkcje łączył jeden element – wysoka jakość i zaangażowanie. Występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.
Ich ostatnia płyta „Mamut”, wydana w 2014 roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również nagrodzona Fryderykiem 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa.

W imieniu organizatorów zapraszamy na koncert, który odbędzie się w GOK Damasławek już 4 marca 2017 roku o godzinie 19:00

Organizator koncertu sponsoruje nagrody w naszym konkursie. Nagrodą są dwie pojedyncze wejściówki na koncert Fisz Emade Tworzywo dla pierwszej osoby, która przysłała nam prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmiało: „Kto jest organizatorem koncertu Fisz Emade Tworzywo w Damasławku?”

DWIE WEJŚCIÓWKI NA KONCERT WYGRAŁA OSOBA O POCZĄTKOWYM ADRESIE EMAIL krecik81@…

 

Szczegóły www.damaslawek.pl

 

--> wstecz