Środa, 17 kwietnia 2024 r. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Idzie jesień, pomyśl o garażu dla swojego auta

W Kcyni chyba każda rodzina posiada samochód, ale zapewne nie każdy z kierowców ma możliwość garażowania auta i dlatego parkuje „pod chmurką”. Po ilości zaparkowanych samochodów przy ul. Sądowej, Rynek, Dworcowej, Nowej czy także na osiedlowych uliczkach można wnioskować, że w naszym mieście brakuje miejsc garażowych.

I w tym miejscu mamy dobrą wiadomość dla użytkowników samochodów. W najbliższym czasie rusza nabór osób chętnych do wynajęcia garażu blaszanego. Prywatny inwestor planuje postawienie około 30 nowych garaży blaszanych przy ul. Nowej 5. Garaże będą naprawdę okazałe, bo w rozmiarach 3m x 5m i ze względu na prawo budowlane muszą być dość wysokie od 2,5m spad na 2,3m. Garaże zostaną postawione zgodnie z projektem, po 5 sztuk w rzędzie. Każdy garaż będzie podłączony do energii elektrycznej z własnym podlicznikiem. Teren garaży będzie oświetlony.

Lokalizacja wydaje się być znakomita. Brama wjazdowa z automatycznym napędem będzie od ul. Nowej. Teren będzie profesjonalnie utwardzony. Bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie bezpośrednie dojście do parkingu od strony ulicy Ogrodowej.

Właściciel inwestycji jogłasił nabór osób zainteresowanych wynajmem garażu. Cena wynajmu jest bardzo atrakcyjna! Zapisy przyjmuje inwestor pan Bartosz Wawrzyniak, który udzieli wszelkich informacji pod nr telefonu 502 381 756. Ilość miejsc ograniczona.

materiał sponsorowany

garaze

 

 

 

--> wstecz