Sobota, 18 maja 2024 r. Imieniny Alicji, Edwina, Eryka

Zagłosuj na swojego Superbohatera,wybieramy Jana Czochralskiego

Choć nie zawsze wiatr wiał im w żagle, to jednak dokonywali przełomowych odkryć i swoimi badaniami zmieniali świat. Mimo że zrobili tak wiele, to wciąż o wielu nazwiskach tych wybitnych Polek i Polaków nawet nie słyszeliśmy. Chcemy to zmienić, dlatego kontynuujemy projekt „Akademia Sueprbohaterów” i razem z PKP Intercity stworzyliśmy akcję „Szlak Akademii Superbohaterów”. Wspólnie sprawimy, że jeden z polskich naukowców ruszy w Polskę.

Jak to możliwe?

Zagłosuj na swojego Superbohatera, a zwycięska postać ozdobi lokomotywę składu pociągowego PKP Intercity i przez 6 miesięcy będzie podróżować po całej Polsce!

Poniżej znajdziesz sylwetki dziesięciu kandydatów, na których możesz oddać głos. Głosowanie trwa od 24. kwietnia do 8 maja 2024 roku, a ogłoszenie wyników będzie miało miejsce już 9 maja 2024 roku.

Lokomotywa z grafiką zwycięskiego Superbohatera zostanie zaprezentowana po raz pierwszy 11 czerwca na dworcu w Katowicach podczas konferencji prasowej, inaugurującej projekt „Szlak Akademii Superbohaterów”.

W plebiscycie możesz oddać tylko 1 głos! KLIKNIJ w poniższy link!

--> wstecz