Czwartek, 23 maja 2024 r. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Zapowiedź „Albumu z okazji 20-lecia powstania Diecezji Bydgoskiej poświęcony Parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Dziewierzewie”

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Dziewierzewie w wyniku otwartego konkursu ofert otrzymała dotację na realizację zdania pt. „Album z okazji 20-lecia powstania Diecezji Bydgoskiej poświęcony Parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Dziewierzewie”. Dnia 13 lutego 2024 r. w siedzibie  Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią została podpisana jedna z umów, dotycząca dofinansowania z zadań publicznych dla Parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Dziewierzewie w kwocie 4000 zł, związanych z realizacją zadań powiatu nakielskiego w 2024 r.

Obecnie trwają prace związane z wydaniem pierwszego egzemplarza pt. „Albumu z okazji 20-lecia powstania Diecezji Bydgoskiej poświęcony Parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Dziewierzewie”. Album będzie bogato ilustrowany w twardej oprawie. Już dziś zachęcamy do nabycia Albumu. Więcej szczegółów już wkrótce udzieli ks. Zbigniew Plewa – proboszcz parafii w Dziewierzewie.

Źródło:

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Dziewierzewie

--> wstecz