Środa, 17 lipca 2024 r. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Zapraszamy na Zawody Strzeleckie w Kowalewku – 13-07-2024r.

Zapraszamy strzelców oraz wszystkich sympatyków strzelectwa do wzięcia udziału w zawodach strzeleckich, które odbędą się w sobotę 13 lipca o godzinie 11 na strzelnicy w Kowalewku. Rozegrane zostaną konkurencje strzeleckie: tarczowe – pistolet centralnego zapłonu 25m, karabin centralnego zapłonu 100m, oraz strzelba dynamiczna.

Dodatkowo odbędzie się kolejna runda strzelecka w ramach Ligi Strzelectwa Dynamicznego „Blaszanka Kowalewko Challenge” 2024

Możliwość zaliczenia osobo-startów do utrzymania licencji zawodniczej.

Zawody zgłoszone do kalendarza PZSS.

Organizator zapewnia dla osób nieposiadających broni – broń i amunicję, oraz dostęp do biesiadnika, sprzętu do pieczenia kiełbasek, ognisko oraz dobrą zabawę.

Zapraszamy do kontaktu również wszystkich, co chcieliby dopiero rozpocząć przygodę z strzelectwem lub też chcą uzyskać pozwolenie na broń. Więc jeśli jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę w Kowalewku (gm. Kcynia). Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu.

Strzelania możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398.

jrs-kowalewko

--> wstecz