Środa, 29 maja 2024 r. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

Zaproszenie na drzwi otwarte

W odniesieniu do ostatnich działań samorządu gminnego w zakresie gminnej oświaty oraz zamiaru likwidacji szkół podstawowych w: Palmierowie, Sipiorach i Rozstrzębowie zapraszamy uczniów i rodziców na drzwi otwarte, podczas których będzie można zapoznać się z ofertą, a także warunkami w szkołach, do których – w przypadku pozytywnej zgody kuratora – uczęszczać będą dzieci z obwodów likwidowanych szkół. I tak. Drzwi otwarte odbędą się w dniach:

27 lutego o godz. 17.00 w ZSO w Kcyni przy ul. B. Pobożnego ( w którym od 1 września 2019 r. będą uczyć się uczniowie klas V-VIII Szkoły Podstawowej im. J. Czochralskiego),

28 lutego o godz. 17.00 przy ul. Wyrzyskiej ( w której od 1 września 2019 r. uczyć się będą uczniowie klas I-IV Szkoły Podstawowej im. J. Czochralskiego). Jeśli Kurator wyrazi zgodę na likwidację szkół w Sipiorach i Rozstrzębowie dzieci z obwodów tych szkół uczęszczać będą – od 1 września 2019 r. – do Szkoły Podstawowej w Kcyni.

1 marca również o 17.00 odbędą się drzwi otwarte w Szkole Podstawowej w Dziewierzewie (szczególnie zapraszamy dzieci z Żurawi i Włodzimierzewa, które – w przypadku zgody kuratora – z dniem 1 września 2019 r. będą uczęszczać do tej szkoły).

Materiał: Urząd Miejski

--> wstecz