Wtorek, 05 marca 2024 r. Imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii

Zaproszenie na turniej piłki ręcznej

Od kilku lat uczniowie kcyńskich szkół ponadgimnazjalnych odnosili sukcesy w rozgrywkach na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.

Na bazie tych roczników stworzona została reprezentacja  Kcyni na eliminacje do igrzysk olimpijskich CHEŁMNO 2016 LZS. Po przebrnięciu przez dwa turnieje kwalifikacyjne awansowaliśmy jako jedna z  sześciu drużyn w województwie  kujawsko- pomorskim do igrzysk LZS , które odbędą się 17-19 czerwca 2016r. w Chełmnie nad Wisłą .

Teraz  jesteśmy w okresie przygotowawczym trenując w poniedziałki na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. J. Czochralskiego w  Kcyni. W dniu 3 maja 2016r. o godz. 9:00 rozpocznie się turniej piłki ręcznej mężczyzn z udziałem trzech zespołów: Koronowa , Nakła i gospodarzy o puchar Burmistrza Kcyni.

Serdecznie zapraszamy kibiców  na zawody.

W skład kadry  wchodzą: Karol Kubiak, Patryk Michalski, Fabian Zmudziński, Jakub Nogowski, Norbert Frydrych(kapitan) , Mikołaj Tubiszewski, Arkadiusz Czaja, Mateusz Mulewski , Miłosz Tomecki, Marcin Tłusty, Paweł Stypczyński, Marcin Stypczyński, Radosław Giza , Szymon Zmudziński, Hubert Gulczyński, Kamil Barkowski, Tomasz Wiejaczka, Filip Dobosz, Szymon Łęgowski. Trener zespołu  Piotr Dutkiewicz.

tekst. Piotr Dutkiewicz

fot. Beata Olszewska

--> wstecz