Czwartek, 20 czerwca 2024 r. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Niedziela godz. 12.00 – Wyścigi Traktorów w Nowej Wsi Noteckiej

W październiku ubiegłego roku w Nowej Wsi Noteckiej odbyły się I Wyścigi Traktorów. Inicjatorem i głównym pomysłodawcą tego widowiskowego przedsięwzięcia był sołtys Nowej Wsi Noteckiej Piotr Wieczorek. Impreza spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego już w 23 sierpnia o godzinie 12.00 odbędzie się II edycja „Wyścigów Traktorów o Złoty Tłok”.
Ta widowiskowa impreza zorganizowana w naturalnych warunkach dla ciągników, jakimi są pola połączona z umiejętnościami kierowców ciągników zapewnia moc wrażeń.
W imieniu organizatorów Państwa Justyny i Piotra Wieczorek i Partnerów imprezy, którymi jest Urząd Miejski w Kcyni i Stowarzyszenia Razem dla Gminy Kcynia zapraszamy chętnych do udziału w imprezie. Zainteresowane osoby startem w wyścigach mogą jeszcze zgłaszać się do organizatora dzwoniąc pod nr telefonu tel. 530 928 571
O programie przewidziane są wyścigi i konkurencje sportowe, atrakcje dla dzieci, stoiska handlowe, gastronomiczne i promocyjne Związku Strzeleckiego Oddziału w Nakle oraz wystawa fotograficzna „Przyroda Krajny i Pałuk”.
Patronat medialny nad imprezą objęli: TVP Bydgoszcz, Radio Nakło, Kurier-Nakielski, nasz portal kcynia.info
tekst. Robert Koniec
plakat: organizator

1.PLAKAT TRAKTORY

--> wstecz