Niedziela, 26 czerwca 2022 r. Imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny

Zdaj maturę na 100% z niezastąpionymi pomocami naukowymi

Pomoce naukowe do nauk ścisłych w przystępny sposób łączą wiedzę teoretyczną z praktycznymi zastosowaniami, dzięki którym uczniowie mogę odkrywać świat nauki w przystępny i namacalny sposób. Wiedza zawarta w profesjonalnych podręcznikach czy repetytoriach maturalnych pomaga w odpowiedni sposób przygotować się do istotnego egzaminu, będącego dla młodych ludzi przepustką na wymarzone studia.
Wydania do nauki przedmiotów ścisłych w szkole 

Uczniowie liceów o profilach biologicznych oraz matematycznych, zainteresowani zgłębianiem wiedzy w zakresie nauk ścisłych, z pewnością docenią pomoce szkolne przekazujące wiedzę w sposób przystępny i nowoczesny. Takie rozwiązania jak stosowanie czytelnych infografik, zestawień w tabelach, pozwalających na łatwe porównywanie informacji czy szczegółowych ilustracji oraz fotografii, w znaczny sposób usprawniają proces rozumienia oraz zapamiętywania, przekładając się na zdecydowanie lepszy wynik podczas zdawania matury. 

Odpowiednio zaprojektowane książki, których treść została podzielona na poszczególne rozdziały, umożliwiają tworzenie własnych odnośników w prosty oraz uporządkowany sposób, ułatwiający cały skomplikowany proces zapamiętywania. Wiedza prezentowana w spójny i zorganizowany sposób umożliwia również zachowanie odpowiedniej koncentracji, wzmacniając chęć zagłębienia się w dany temat, rozwijając nowo hobby czy zainteresowania. 

Podręczniki do fizyki od wydawnictwa Nowa Era 

Podręczniki Nowej Ery, zaprojektowane z myślą o uczniach liceów oraz techników, chcących zdawać na maturze fizykę, w efektowny sposób zbierają całą najpotrzebniejszą wiedzę, zestawiając ją także z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. Wydanie „Odkryć fizykę 1” to pierwsza część podręcznika z zakresu podstawowego, który za sprawą prostego i czytelnego języka przekazuje najważniejsze informacje. 

Na szczególną uwagę z pewnością zasługują sekcje „A to ciekawe” oraz „Z historii”, zawierające sporą dawkę przydatnych ciekawostek, pozwalających jeszcze lepiej rozumieć otaczający nas świat. Dzięki prostym eksperymentom, które uczniowie mogą wykonać na lekcjach albo we własnym zakresie, opatrzonymi profesjonalnymi komentarzami, młodzież przekona się, w jaki sposób fizyka oddziałuje na nasze życie każdego dnia. W książce umieszczono między innymi praktyczne zadania maturalne, wraz z analogicznymi przykładami, które krok po kroku ukazują, w jaki sposób można dojść do odpowiedniego rozwiązania. 

Postaw na pomoce naukowe gwarantujące efektywną powtórkę materiału z licznymi ćwiczeniami pozwalającymi wykorzystać wiedzę w praktyce.

Materiał partnera.

--> wstecz