Sobota, 22 czerwca 2024 r. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIA ze Studniówki Liceum Ogólnokształcącego w Kcyni

Można powiedzieć, że tegoroczni maturzyści świętowali podwójnie podczas „Balu Studniówkowego”. Pierwszy i oczywisty powód, to odliczanie czasu do egzaminu maturalnego, a drugi, to Walentynki.

13 lutego odbyły się Studniówki klas maturalnych Zespołu Szkół Technicznych oraz Liceum Ogólnokształcącego w Kcyni. Obie imprezy odbyły się w tym samym czasie. Jedna w Damasławku, druga w Osieku.
My niestety nie mogliśmy być w dwóch miejscach i dlatego prezentujemy Państwu materiał reportażowy ze Studniówki Liceum Ogólnokształcącego w Kcyni.
Bal rozpoczął się powitania dyrekcji, nauczycieli, rodziców i oczywiście uczniów szkoły. Wychowawcy i nauczyciele i rodzice z rąk uczniów otrzymali symboliczne bukiety kwiatów. Okoliczne słowo do uczniów skierowała pani dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Ewelina Marczak, która słowami „Poloneza czas zacząć” zaprosiła wszystkich uczestników studniówki do zatańczenia tradycyjnego tańca.
Po wzniesieniu toastu był czas na zabawę i pamiątkowe fotografie. W najbliższym czasie zaprosimy Państwa do oglądania dużej ilości zdjęć. Dziś zapraszamy do obejrzenia filmu z zatańczonego Poloneza.
Tekst i fot. Robert Koniec 

 

--> wstecz