Niedziela, 19 maja 2024 r. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

#ZostańWKcyni ucz się z nami. ZST w Kcyni zaprasza

#Zostań w Kcyni i uczy się z nami– zgodnie zachęcają uczniowie oraz kadra pedagogiczna Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni. Mimo bardzo trudnego okresu dla edukacji dzieci i młodzieży uczniowie klas ósmych wraz ze swoimi za chwilę będą podejmowali decyzje o podjęciu nauki w szkole ponadpodstawowej. Tegoroczne hasło #Zostań w Kcyni i ucz się z nami mocno zachęca do pozostania i podjęcia nauki w Kcyni.

Dlaczego? Zapewne jest wiele plusów, które młodzież kcyńskiego ZST by wymieniła z młodszymi kolegami i koleżankami gdyby była okazja do spotkania. Niestety epidemia koronowirusa wyklucza przeprowadzenie na ta chwilę organizację spotkań dotyczących rekrutacji. Dlatego młodzież ZST w Kcyni postanowiła przygotować film promocyjny szkoły aby w ten sposób zachęcić młodzież z Gminy Kcynia do #Zostań w Kcyni i ucz się z nami.

Szkoła zlokalizowana przy ulicy Jurczyka w Kcyni mieści się w dwóch budynkach, w których jest odpowiednia ilość klas, bogato wyposażone pracownie przedmiotowe, prężnie działające koła zainteresowań, duża sala gimnastyczna, znakomita lokalizacja i świetna atmosfera. Szkoła kształci w wielu ciekawych kierunkach i zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z kierunkami nauki i szkołami, które działają w strukturach Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni. Szczegółowe informacje znajdują się w poniższych ulotkach oraz na stronie internetowej szkoły http://zstkcynia.pl/

tekst. Robert Koniec

film.Artur Koniec

 

 

--> wstecz