Środa, 17 kwietnia 2024 r. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Żyje, bo spotkał dobrych ludzi. Szuka nowego domu.

Wiele razy kcynia.INFO pomaga poszukiwać psy. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszych czytelników udaje się odnaleźć zwierzaki i większość takich wydarzeń kończy się „happy endem”. Wierzę w to, że tak będzie i tym razem.

W piątek mieszkanka Kcyni znalazła psa, który błąkał się w okolicach jej domu. Pieska dokarmiła i poprosiła mnie o pomoc w udpstępnieniu informacji o poszukiwaniu właściciela pieska. Szybko okazało się, że pies jest ranny, a ZGKiM w Kcyni ma dzień wolny od pracy i aby zaopiekować się zwierzakiem trzeba czekać do poniedziałku.

Pies miał na tyle szczęścia, że ludzie, którzy pragną pozostać anonimowi postanowili zawieźć psa do lekarza weterynarii w Kcyni, który udzielił psu niezbednej pomocy. Niestety okazało się, że obrażenia psa są na tyle duże, że wymaga on dłuższego leczenia. Pies tylko i wyłącznie dzięki wielkiemu sercu mieszkańców Kcyni został odwieziony do kliniki w Bydgoszczy, gdzie poddany został leczeniu.

Są duże nadzieje, że piesek wróci do sił i będzie żył. Już dziś trzeba szukać jego domu lub nowego domu. Apelujemy do osób, które przyjmą pod swój dach tego pięknego psiaka po zakończeniu leczenia. Osoby chętne zaopiekowaniem się psem prosimy o kontakt z naszą redakają poprzez email kontakt@kcynia.info lub bezposrednio z moja osobą poprzez portal społecznościowy FB.

tekst i fot. Robert Koniec

--> wstecz